نویسنده میهمان

درج مطالب آموزشی و سینمایی شما در سایت و کانال مدرسه ملی سینمای ایران به عنوان نویسنده مهمان

مدرسه ملی سینمای ایران به همکاری و کار گروهی اعتقاد دارد و از اندیشه‌های نو استقبال می‌کند. در همین راستا به منظور فراهم کردن امکان تبادل ایده و نکات آموزشی در حوزه سینما و گردآوری دیدگاه‌های مختلف، از تمامی علاقمندان که می‌توانند در رابطه با سینما قلم به دست گیرند، دعوت می‌کنیم تا عضوی از خانواده‌ی مدرسه ملی سینمای ایران باشند و نوشته‌های خود را برای استفاده  ارسال نمایند. تیم سایت و کانال تلگرام ما پس از بررسی علمی و تصحیح نگارشی مقالات، با اِعمال کم‌ترین دخل و تصرف ممکن (در صورت نیاز) مقالات و نوشته‌های شما را بارگزاری می‌کند.

برای ارسال مقالات، تنها کافی است نوشته‌هایتان را با نام خود برای ما ارسال کنید. مطالب ارسالی باید کیفیت آموزشی، پژوهشی داشته و یا به معرفی ابزار نوین سینما بپردازد. هر مطلب به حداقل یک تصویر در سایز و وضوح مناسب نیاز دارد. مطالب پس از بررسی، با درج نام شما به عنوان نویسنده در وب سایت یا کانال تلگرام مدرسه ملی سینما قرار خواهند گرفت.

مطالب ارسالی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند؟

  1. نگارش باید به صورت رسمی و غیر محاوره باشد و قواعد نگارشی در آن به درستی رعایت شده باشند.
  2. استفاده از منابع فارسی (مجلات، سایت‌ها و غیره) تنها با نقل منبع، امکان‌پذیر است و حتما باید نام منبع به همراه نام نویسنده اصلی به طور دقیق ذکر شده باشد.
  3. موضوع مطلب باید با موضوعیت کلی سایت و کانال همخوانی داشته وسطح کیفی قابل قبولی داشته باشد.
  4. بهتر است قبل از ارسال مطلب و یا اقدام به نگارش آن، موضوعات مشابه را در سایت و کانال جستجونمایید تا از ارسال مطلب تکراری جلوگیری شود. در این زمینه حتی می‌توانید از طریق شماره تماس‌های مدرسه که در صفحه اول سایت آمده است، با مدیریت سایت و کانال مدرسه در ارتباط باشید.

لطفا توجه داشته باشید که ارسال مطلب به منزله تایید و انتشار آن نمی باشد و منتشر شدن یا عدم انتشار آن به اطلاع شما خواهد رسید. این فرآیند ممکن است از چند روز تا چند هفته طول بکشد.

نحوه ارسال مطلب

شما می‌توانید مطلب مورد نظر را در قالب فایل ورد به همراه تصاویر جداگانه به آدرس ایمیل مدرسه به نشانی info@mmciran.com ارسال کنید. راه ساده‌تر و سریع‌تر، ارسال مطلب به ادمین کانال تلگرام مدرسه به آدرس www.telegram.me/mmciran95 است (لینک ارتباط با ادمین، در قسمت info کانال قابل دسترس است). لطفاً حتماً اطلاعات شخصی و شماره تماس خود را قید کنید.