«عوامل مؤثر بر گرايش مردم به سينماروی در تهران»

ارائه گزارش از پایان‌نامه‌‌ی برگزیده جایزه پژوهش سینمایی سال در مدرسه ملی سینما

جلسه ارائه گزارش پایان‌نامه‌ی برگزیده جایزه پژوهش سینمایی سال روز شنبه 23 دی ماه در مدرسه ملی سینما برگزار می‌شود. ورود به جلسات پایان‌نامه برای عموم مخاطبان آزاد است و علاقمندانی که امکان شرکت در این جلسات را ندارند می‌توانند از طریق سایت آکادمی چهل به آدرس http://www.40class.com نشست‌ها را آنلاین و به صورت زنده تماشا کنند.

مدرسه ملی سینمای ایران: جلسه ارائه گزارش از پایان‌نامه‌ی برگزیده جایزه پژوهش سینمایی سال روز شنبه ۲۳ دی ماه در مدرسه ملی سینما برگزار می‌شود.

هشتمین جلسه از سلسله نشست‌های تخصصی ارائه گزارش از پایان‌نامه‌های سینمایی در دانشگاه‌های کشور با عنوان «عوامل مؤثر بر گرایش مردم به سینماروی در تهران» به کوشش زینب قاضی‌زاده هاشمی بعد از ظهر شنبه ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در محل مدرسه ملی سینما برگزار می‌شود.

این پایان‌نامه در نخستین دوره جایزه پژوهش سینمایی سال که آذرماه امسال برگزار شد، عنوان بهترین پایان‌نامه سینمایی را از آن خود کرد.

مجموعه‌ی این جلسات به کوشش واحد پژوهش مدرسه ملی و با هدف ایجاد تعامل و آشنایی بیشتر اهالی سینما با دستاوردهای علمی کشور و ارج نهادن به تلاش‌های پژوهش‌گران سینمایی در تمامی حوزه‌های دانشگاهی برگزار می‌گردد.

ورود به جلسات پایان‌نامه برای عموم مخاطبان آزاد است و علاقمندانی که امکان شرکت در این جلسات را ندارند می‌توانند از طریق سایت آکادمی چهل به آدرس
www.40class.com نشست‌ها را آنلاین و به صورت زنده تماشا کنند.

آدرس محل برگزاری : خیابان شریعتی – خیابان دستگردی (ظفر) – خیابان سنجابی – کوچه دفتری غربی – پلاک ۱۷، مدرسه ملی سینمای ایران، طبقه اول سالن نشست‌ها