با همکاری انجمن جلوه‌های بصری سینمای ایران

مدرسه ملی سینما کارگاه تخصصی جلوه‌های بصری برگزار می‌کند

مدرسه ملی سینمای ایران به منظور آشنایی فیلم‌سازان جوان ایرانی با الگوهای نوین تولید و شناخت ظرفیت‌ها و جایگاه جلوه‌های بصری در سینمای ایران و جهان، کارگاه تخصصی یک روزه‌ با عنوان «شیوه‌های نوین تولید با نگاهی به جلوه‌های بصری» را برگزار می‌کند.

این کارگاه با همکاری معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی و انجمن جلوه‌های بصری سینمای ایران، در روز ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ در خانه سینما، در دو بخش برگزار می‌شود.

تبیین نقش و جایگاه سینمای دیجیتال در مناسبات تولید، توزیع و نمایش و مشکلات تطبیق آن در سینمای ایران در بخش نخست و آشنایی عینی شرکت‌کنندگان با جایگاه، تجربیات و چشم‌اندازهای جلوه‌های بصری در سینمای ایران در بخش دوم، رئوس سخنرانی‌ها و مفاهیم آموزشی این کارگاه بوده که منوچهر شاهسواری، تورج منصوری، فرید ناظر فصیحی، سینا قویدل و دکتر امیررضا معتمدی از سخنرانان آن هستند.

داوطلبان برای ثبت نام به محل مدرسه ملی سینما به آدرس خیابان شریعتی – خیابان دستگردی (ظفر) – خیابان سنجابی – کوچه دفتری غربی – پلاک ۱۷ (طبقه سوم) مراجعه کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۲۲۹۰۵۲۴۶ – ۲۲۹۰۵۲۴۵ – ۲۲۲۵۹۵۴۷ (داخلی ۱۲۴) تماس حاصل کنید.