دیدار مدیرعامل مدرسه ملی سینما با رئیس آکادمی بین‌المللی مدرسه فیلم بوسان و جمعی از فیلم‌سازان کره‌ای

رئیس آکادمی بین‌المللی مدرسه فیلم بوسان و جمعی از فیلم‌سازان کره‌ای ضمن بازدید از مدرسه ملی سینمای ایران، با مدیرعامل مدرسه دیدار کرده و در مورد امکان همکاری‌های مشترک گفتگو کردند.

روح الله حسینی مدیرعامل مدرسه ملی سینما، محمدعلی حسین‌نژاد عضو شورای علمی و هیئت مدیره، هان سون هی، رئیس آکادمی بین‌المللی مدرسه فیلم بوسان همراه با چون هوان چنگ، فیلمساز، اَ تهوا، کارگردان و نویسنده، سو ری مون، بازیگر و سون ری ییم، کارگردان و نویسنده از کره، در این دیدار در ظهر دهم آذرماه به گفتگو و تبادل نظر در مورد وضعیت سینمای دو کشور، شرایط تولید و اکران در ایران و کره جنوبی، امکان تولید فیلم مشترک و غیره پرداختند.

روح الله حسینی ضمن ابراز تمجید از فیلم‌هایی که در هفتمین جشنواره فیلم کره در تهران به نمایش درآمدند، ابراز تمایل به ایجاد همکاری میان مدرسه ملی سینما و مدرسه فیلم بوسان که وابسته به سازمان توسعه صنعت فیلم کشوره کره است کرد و مقرر شد تا قرارداد همکاری آموزشی بین دو موسسه منعقد شود. همچنین دعوت از اساتید سینمای کره برای تدریس در دوره عالی بازاریابی و پخش بین‌المللی فیلم و آثار تصویری در مدرسه ملی سینما از دیگر مواردی بود که در این نشست مطرح شد.